Agnes - logo

Salon fryzjersko-kosmetyczny Białystok

ul. Pogodna 11G lok.1, 15-354 Białystok
Tel. 85 746 37 30
e-mail: salon.agnes@wp.pl

Co to jest Koloryzacja Ombre?

Koloryzacja Ombre inaczej zwana Ombre Hair  jest to taki sposób farbowania włosów w którym końcówki włosów są rozjaśniane o kilka tonów mniej więcej  od połowy ich długości.  Efektem takiej koloryzacji są włosy wyglądające jak  delikatnie muśnięte słońcem, lekko rozświetlone co łagodzi rysy twarzy i zdecydowanie odmładza kobietę.

Profesjonalne wykonanie

Dobrze wykonane Ombre hair niezaprzeczalnie dodaje kobiecie uroku i piękniejszego wyglądu, ale przed zabiegiem koloryzacji ombre hair należy się jednak dobrze zastanowić a najlepiej poradzić profesjonalnej stylistki gdyż zła fryzura, nieodpowiednie włosy czy  nie taka jak trzeba farba mogą zniweczyć cały efekt. Oddaj się więc w ręce naszego doświadczonego personelu, który doradzi ci i pomoże w otrzymaniu najlepszego efektu.

Najlepsi w swojej dziedzinie

Mistrzami w koloryzacji ombre są salony L’Oréal Expert  do których należy też salon Agnes. Przynależność do tego elitarnego grona gwarantuje ci Koloryzację ómbre na najwyższym poziomie i z zastosowaniem najlepszej jakości produktów L'Oréal Professionnel.


USŁUGA DERMABRAZJI

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usługi dermabrazji dostępnej w Salonie Agnes od 29.07.2015.

zobacz więcej

 


HCFEssie

Cennik
Zobacz nasze aktualne ceny
Promocje
Zobacz promocje i nigdy nie przepłacaj!
Szkolenia z fryzjerstwa
Zapraszamy na profesionalne szkolenia