Agnes - logo

Salon fryzjersko-kosmetyczny Białystok

ul. Pogodna 11G lok.1, 15-354 Białystok
Tel. 85 746 37 30
e-mail: salon.agnes@wp.pl

Co to jest pedicure?

Pedicure to zabieg kosmetyczny odpowiednik manicure z tą małą różnicą, że manicure robione jest na paznokcie dłoni a pedicure na paznokcie u stóp. Podstawowy zabieg pedicure powinien składać się z diagnostyka, oczyszczania oraz pielęgnacji skóry, wyprofilowania paznokci, masaż oraz ich kąpiel.

Rodzaje pedicure

Pedicure kosmetyczny: przy tym zabiegu zmywany jest stary lakier, paznokciom nadaje się idealny wygląd poprzez ich oczyszczenie, przycięcie i odpowiednie przypiłowanie. Stopom poprzez usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt, masaż i polakierowanie paznokci przywraca się piękny wygląd.
Pedicure leczniczy: jest to pedicure kosmetyczny do którego dodaję się kilka dodatkowych zabiegów takich jak : usunięcie modzeli, nagniotków oraz wrastających paznokci.
Pedicure biologiczny: jest to zabieg który dzięki nie używaniu narzędzi i akcesoriów metalowych nie ingeruje tak w naturalny stan paznokcia.

Co daje pedicure?

Zabieg pedicure to nie tylko pielęgnacja stóp to także lepsze samopoczucie i poprawa samooceny. Przyjdź do salonu kosmetycznego Agnes aby w niepowtarzalnej atmosferze zapomnieć o trudach dnia codziennego a przy tym oddać swoje stopy naszej wysoce wykwalifikowanej kadrze, która sprawi że zaznasz przyjemności jakich jeszcze nie odczuwałaś i choć na chwilę znikną wszelkie problemy.USŁUGA DERMABRAZJI

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usługi dermabrazji dostępnej w Salonie Agnes od 29.07.2015.

zobacz więcej

 


HCFEssie

Cennik
Zobacz nasze aktualne ceny
Promocje
Zobacz promocje i nigdy nie przepłacaj!
Szkolenia z fryzjerstwa
Zapraszamy na profesionalne szkolenia