O nas

W naszym salonie zatrudniamy specjalistów, szkolonych w najlepszych szkołach fryzjerskich. Daje to nie tylko najwyższą jakość usług, ale zapewnia także rozwój pracownika i możliwość poznawania najnowszych światowych trendów. Możemy odważnie powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie fryzjerstwa – potwierdzają to liczne dyplomy, certyfikaty i nagrody zdobywane podczas wieloletniej praktyki.

Jesteśmy absolwentami szkoły Berendowicz & Kublin, uczniami fryzjera słynnego w Polsce i we Francji – Jacka Tatomira oraz Laetitii Guenaou.
 
Jesteśmy Salonem należącym do prestiżowej grupy Haute Coiffure Francaise. Ponadto zostaliśmy wyróżnieni jako Salon Expert L’oreal Professionnel.

Agnes to również miejsce, w którym dbamy o przyszłość fryzjerstwa. Od lat organizujemy szkolenia fryzjerskie zarówno dla fryzjerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z fryzjerstwem.

Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach fryzjerskich i kosmetycznych, m.in. L’oreal Professionnel, Kerastase Paris, Nioxin, O’right – kosmetyki ekologiczne, Monduniq

Nasze usługi

W naszym salonie oferujemy Państwu pełen zakres usług fryzjerskich. Pamiętamy, że fryzjer to nie tylko rzemieślnik, ale również artysta, który zawsze potrafi pomóc dobrać odpowiednią fryzurę do Państwa potrzeb. Chętnie pomożemy przy doborze odpowiedniego koloru, fryzury i pielęgnacji specjalnie dla Waszych włosów.
Serdecznie zapraszamy również na konsultacje trychologiczne oraz zabiegi na włosy i skórę głowy.

Oferujemy również pełen wachlarz usług kosmetycznych:
mezoterapię bezigłową, peeling kawitacyjny, sonoferezę, mikrodermabrazję diamentową,, masaże, aromaterapię, kompleksową pielęgnację podstawową i specjalistyczną twarzy, ciała, dłoni i stóp oraz profesjonalny makijaż zgodny z najnowszymi trendami.
 
U nas każdy znajdzie coś dla siebie 🙂