Szkolenia fryzjerskie

Szkolenie Fryzjerskie I stopnia

Dla osób początkujących, lub tych, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z fryzjerstwem. Serdecznie zapraszamy również osoby, które miały przerwę w zawodzie i chcą wrócić do fryzjerstwa, lub dla tych którzy czują, że chcieliby usystematyzować swoją wiedzę. Podczas 10 dni szkolenia uczestnik poznaje cztery podstawowe formy strzyżenia, które będzie wykorzystywał w strzyżeniach zarówno damskich jak i męskich. Ponadto uczy się pracy z klientem, diagnozy włosów, skóry głowy, odpowiedniego doboru fryzury do kształtu twarzy. Kolejnym krokiem jest modelowanie i stylizacja włosów. Program obejmuje również proste upięcia oraz podstawy koloryzacji. Uczestnik uczy się wykonywania zabiegu trwałej ondulacji oraz chemicznego prostowania włosów. W większości zajęcia mają charakter praktyczny. Praca odbywa się zarówno na główkach treningowych oraz na modelach.
Zajęcia z małych grupach dają możliwość indywidualnego podejścia do każdego uczestnika.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Uczestnicy szkolenia powinni mieć ze sobą nożyczki i grzebień.
 
80 h – dowiedz się, skontaktuj się z nami
 
Prowadzi: Agnieszka Dudzińska – fryzjer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, wykształcony pedagog, członkini Haute Coiffure Francaise, ma na swoim koncie udział w przygotowywanie programów telewizyjnych, spektakli i sesji zdjęciowych. Kobieta stale głodna nowości, której doba ma 60 godzin, spełnia się jako nauczyciel sztuki, którą kocha i widać to na głowie i w uśmiechu każdego klienta.
 
Szkolenie Fryzjerskie II stopnia

Dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu fryzjerstwa. Program szkolenia obejmuje nowoczesne strzyżenia, kreowanie fryzur dobranych do potrzeb i indywidualnych cech klienta. Na szkoleniu uczestnicy zostają wprowadzeni w świat analizy kolorystycznej. Temat koloryzacji obejmuje różne techniki koloryzacji oraz zmian koloru. W programie uwzględniliśmy również zajęcia, na których wyjaśniamy, jak pracować z różnymi typami psychologicznymi klientów. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję poznać podstawy trychologii, co ułatwi dobór odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych dla klientów. Podobnie jak na I stopniu, stawiamy na zajęcia praktyczne. Podczas zajęć warsztatowych uczestnicy korzystają zarówno z główek treningowych jak i mają możliwość pracy na modelach.

Zajęcia w małych grupach pozwalają na indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14.

Uczestnicy powinni mieć ze sobą nożyczki i grzebień
 
80 h dowiedz się, skontaktuj się z nami
 
Prowadzi – Agnieszka Dudzińska
 
Szkolenie Fryzjerskie Nauka tworzenia (5 dni)

szkolenie skierowane do fryzjerów, którzy chcą się rozwijać i poznawać różne dziedziny fryzjerstwa. Podczas intensywnych pięciu dni szkolenia uczestnicy poznają 3 techniki koloryzacji (dekoloryzacja, sombre, balejage Air Touch) oraz dowiedzą się jak dopasować do nich strzyżenie. Dwa dni szkolenia z zakresu męskiego strzyżenia, pielęgnacji i strzyżenia brody. Piąty dzień szkolenia będzie poświęcony trychologii. Uczestnicy będą uczyć się jak posługiwać się kamerą trychologiczną oraz dowiedzą się jak wykonać diagnozę włosów i skóry głowy. Praca odbywa się na główkach treningowych oraz modelach.
Uczestnicy szkolenia powinni mieć ze sobą nożyczki, grzebień oraz maszynkę.
Zajęcia odbywają się przez 5 dni w godzinach 8-18.
Organizator zapewnia uczestnikom obiad.
 
50 h Dowiedz się, skontaktuj się z nami
 
Szkolenie prowadzą: Agnieszka Dudzińska
 
Szymon Dębicki – barber, pasjonat swojej dziedziny, zdobywca III miejsca na Ogólnopolskich Zawodach Barber’s Battle 2018
 
Justyna Łoś – fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, trycholog międzynarodowy.
 
Podczas szkoleń pracujemy na markach: L’oreal Professionnel, Kerastase, Nioxin, Monduniq, Depot, Bandido oraz Dear Barber
 
Wszystkie nasze szkolenia odbywają się cyklicznie, aby uzyskać informacje o najbliższym terminie prosimy o kontakt z salonem.

Istnieje możliwość skorzystania z różnego rodzaju dofinansowań (Urząd Pracy, środki KFS, itp.), ponieważ jesteśmy firmą, która posiada certyfikat ISO 29990:2010, więc można zapisać się na nasze szkolenie przez Bazę Usług Rozwojowych. Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.